| pretzel a întrebat:

De ce la Y! Mess cand mi-am creeat un nou grup de persoane mi-a aparut un alt grup cu acelasi nume?
Doar ca grupul creeat de calculator nu are nici o persoana in el. Si ce as putea face sa nu imi mai apara acel grup pentru ca de fiecare data cand il sterg cand intru a doua oara pe mess imi apare iar...:-s

2 răspunsuri:
| DoArEu_1080 a răspuns:

Trebuie sa umbli la setari si gasesti acolo rolling eyes tongue

| eliza_7547 a răspuns:

E foarte simplu.Reseteaza-ti id-ul(dai la "I forgot my password")si dupa nu iti va mai aparea. Daca inca iti apare fa-ti alt id. Funda?