| MadalinaMada a întrebat:

Buna!big grin Ma puteti ajuta si pe mine va rogpuppy dog eyes
Organizez balul bobocilor pentru clasa a5a. Tema este Craciunul. Puteti sa`mi dati ideii de probe, intrebarii orice pe aceasta tema.Plss.
Cele mai bunee idee si mai multe vor primi fundita, iar restul voturi.
:*:*:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati putea decora un brad cu diriginta voastra, ati putea decora clasa cu desene adorabile de craciun, poate un tablou mai mare cu traditii si obiceiuri de craciun si revelion si in alte tari: depinde de limbile ce le invatati in scoala(de ex eu invat francea si engleza, deci voi cauta despre franta si anglia, america) Asa cei mai priceputi la desen ar putea creea shouri cu un carnetel( fac intr-un colt al carnetelului desene dupa ordinea care al trebui sa se petreaca din foaie in foaie si sa dea pagina cum faci cu cartile de joc)
Asa si trebuie sa aveti si emo prin clasa. spune-le sa faca trandafiri morti pe hartie.si ii puneti pe un alt tabou cu flori care ne plac. mai puteti pune de ex la fereastra/e cate un fulg de nea cu sclipici. din astea. ca un fel de party. te gandesti poate puneti bani si pentru un cadou pentru diriga voastra.