| BeLyNdA a întrebat:

Daca pun la istoric(din bara de sus)pe "arata tot istoicul" imi arata azi, ieri in ultimele 7 zile etc.iar eu vreau sa sterg istoricul din ultimele zile(de exemplu)cum pot sa fac asta? Sper ca m-ati inteles.

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Buna,intri sus la unelte dai clik apare undeva jos sterge istoric dai clik, apoi, te uiti sus la sterge istoric, trebuie sa apara :perioada de curatare, dai clik acolo sa alegi perioada care doresti; ieri azi, ultimele doua ore, etc, Succes!

1 răspuns:
| tapeee a răspuns:

Optiuni, sterge istoricul.