| AriPinzar a întrebat:

dati-mi niste site-uri unde as putea descara melodii. as vrea melodii noi, cum ar fi andra - inevitabil va fi bine, loredana - apa, anda adam - amo etc.
DAU FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| s3byk91 a răspuns:

Buna. http://download.chip.eu/......7892.html.
ii dai descarcare ...il instalezi. pe urma intrii pe youtube, cauti melodia care vrei sa o descarci si copiezi linkul in youtubeconvertor si ti se descarca.

2 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Fisierulmeu.
Sau pur şi simplu scrii pe Google " Andra - Inevitabil va fi bine download " şi îţi apar mai multe variante. O alegi şi tu pe cea cu cei mai puţini mb.

| nooolimits a răspuns:

Zippy search engine cel mai bun site si e si gratuit si rapid