| lawynutza a întrebat:

Buna dau conturi la pixie hollow; club penguin; pandanda; spark city world; soshi monster; miniclip (dati-mi adresa voastra de mess pe privat si discutam acolo si ce vreau in schimb si va dau si conturile) (nu le dau pe privat) dati-mi direct adresa pe privat iar daca sunt multumita dau si fundita.

Răspuns Câştigător
| CrisyMiny a răspuns:

Buna! Numele meu este Ivanov Andreea Cristiana, dar poti sa-mi spui Andreea! Iata adresa mea de mess happy Ivanov_Andreea2000@yahoo.comwinking! Eu as vrea un cont " Pixie Hollow ", " Spark City World ", si " Our World " ( cel mai mare nivel ), daca se poate! big grin! Succes! Mai am conturi de cerut dar vorbim pe mess!

17 răspunsuri:
| EnnY a răspuns:

Vreau eu de pandanda te rog big grinbig grin mersi mult:*:* trimite-mi mesaj

| lawynutza explică:

Mai am conturi la mai multe jocuri (lady popular; stardoll)multe

| LordeTil a răspuns:

Buna imi dai te rog mie contul de stardoll? daca da adresa mea de mess e : elenapisicuta21

| PierdutăInVise a răspuns:

Buna! As vrea si eu un cont,, spark City World '' Vip daca mai ai.Adresa mea este purcaru_r@yahoo.com.Te rog as vrea mult sa-mi dai.

| ImiPlaceMigoland a răspuns:

Buna! Numele meu este Andra Beatriis! Dar pritenii imi spun Bety sau Biatrice!
Iata adresa mea de messenger:
euuuuu5@yahoo.com

As vrea, daca se poate, un cont de spark city world cel mai mare nivel si unul de pixie hollow ( daca se poate )

Multumesc si succes la gasit si daruit accounturi! big grin

| Nupsygirl7 a răspuns:

Salut! Numele meu este Maria! Vreau neaparat un cont VIP de spark city! Mi-ai putea da unul te rooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooog!

| Nupsygirl7 a răspuns:

SaluT din nou! Poti sa imi dai uncont de spark city world? TE ROG!
Uite adresa mea de mess: mariuka_dulcika93@yahoo.com!
Te rog din tot sufletul sa imi dai un cont VIP de spark city! imi doresc unul de atat timp si nu vreau sa dau atatia bani pentru a deveni VIP!

| miriam30303 a răspuns:

Miriam.mehes@yahoo.com imi doresc de cand am inceput sa joc pixie hollow (apoximativ acum 3 ani) si vreau foarte mult un cont de membru daca ai scriemi pe mess te rog am avut un cont care mi-a fost furat dar l-am gasit mebru dar cand am intrat eu expirase imi doresc mult unul si daca mi-ai da un cont de fata as fi in paradis in al 9 cer daca poti scriemi pe mess pupici kiss

| Glitter30 a răspuns:

Te rog din suflet imi doresc tare mult un cont vip pe spark city. astept raspunsul tau. fundita promit.

| OooEda a răspuns:

Buna...eu as vrea un cont pe Pixie Hollow as fi foarte multumita daca ai putea sa-mi dai de nivelul 28 te rogg adresa me de mess este e.alexaa te rgo baga te rogg '"*"* mersi love struckpuppy dog eyes

| OooEda a răspuns:

Te rog daca ai putea sa-mi dai mie un cont de Pixie Hollow te rogg si sa fie lev 28 daca se poaate adresa mea de mess este e.alexaa bagama te rog mersi mult :*:*:X:X puppy dog eyes. `

| jdjjfd a răspuns:

Buna as frea cont Pixie Hollow si OURWORLD DACA SE POATE CE MA MARE LV daca se poate pe amandoaua desigur iata ID-U meu de mess: alexiacorinuta321. Sper sa reusesti sa faci lv mare! Succes!:* happy

| pialililian2003 a răspuns (pentru jdjjfd):

Uite adresa mea:lizzybirsan.Am lvl mare si am si geams pe our world intra pe mess si vORBIM

| pialililian2003 a răspuns:

Adresa mea este lizzybirsan

| SmIlEbutterfly a răspuns:

Vreau eu pe ourworld sispark city world plz big grin big grin big grin trimite-mi mesaj happy

| SmIlEbutterfly a răspuns:

Spark city*

| KatyBella a răspuns:

Buna! poti sa-mi dai un cont " pixie hollow" cu membership? plz raspunde-mi