| alinaaaa03 a întrebat:

Buna dau funda+vot. daca ma ajutati. nu am fost pana acuuma la scoala. asa ca am de facut un eseu si nu`mi dau seama cum este.
"Scrieti un eseu despre imaginarea adolescentei avand punct de reper Romanul "Adolescentului miop de Mircea Eliade" ma ajutati? nu vreau sa`mi faceti voi eseul. vreau sa-mi ziceti cum?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De cand au trollii teme?
Ba ai 19 ani si ti-ai inselat iubitul, ba ai 17 si o prietena de 14, lucru pe care il postezi de vreo 10 ori, asa ca, mai bine cauta-ti de treaba.
Si, pentru cultura ta generala, Romanul adolescentului miop se face in clasa a IX-a, cand ai 15 ani, nu 17, nu 19. Zat!

| alinaaaa03 explică (pentru ardnaxur1961):

Draga ardnaxur... nu doar eu postez pe acest cont. sunt 4 fete si 2 baieti care posteaza pe acest cont. fele sunt surorile mele, si baieti. 1 este fratele meu, si 1 este gagicami`o asa ca nu ai dc sa ma jignesti. pentru ca nu postez eu. eu sunt fata de 15 ani care a intrebat de adolescentul miop. e pprima intrebare care am postat-o. eu acum cateva zile am venit din Bulgaria dddddd. asa cu nu ai pe cine sa critici. daca nu`ti convine nu te uita la intrebari.vezizi de contul si treaba ta. fac ce vreau e viata mea. si contul meu.PA