| Kitty3D a întrebat:

Dau la schimb postere cu Selena Gomez, Justin Bieber, Cinema Bizare, Zac Efron, Dulce Maria, Anahi, Tokio Hotel, Rebelde, Rihanna, Katty Perry, Linkin Park, Marlin Manson [ daca vreti alt ceva intrebati ca pot face rost ] pentru postere cu Rafael Nadal, Novak Djokovic, Roger Federer, David Ferer, Andy Murray [ in special cu Rafael Nadal] funda!

6 răspunsuri:
| deny a răspuns:

De unde ai poste cu marilyn manson?!

| Useeeer124124 a răspuns:

Nu inteleg...pentru ce vrei sa faci schimb.am inteles ca dai postere dar ce astepti de la celalalt?

| Kitty3D explică:

Pentru postere cu Rafael Nadal, Novak Djokovic, Roger Federer, David Ferer, Andy Murray [ in special cu Rafael Nadal]

| Kitty3D explică:

De la niste reviste mai vechi big grin.

| BestFanOfSelena a răspuns:

Ce vrei la schimb pentru 2 postere Selena Gomez? (Nu iti face iluzii poate mai vreau).Te rog...

| Kitty3D explică (pentru BestFanOfSelena):

Postere cu cei care i-am enumerat mai sus.