| NoNeckEd a întrebat:

Buna, de cateva saptamani observ ca nu mai pot intra pe omegle Romania pe chat, cand intru ma da automat cu straini, stiti ce e de facut? Sau daca patiti la fel? Am dat si pe romana si tot la fel. Mulumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna. Ai vreun interes real, util pentru care esti acolo? Sau e doar de distractie? laughing Daca e ultima varianta, poti lua situatia de fata ca un semn trimis ca sa-ti ocupi timpul, de acum incolo, cu altceva.

| NoNeckEd explică (pentru dullcat):

Cautam un raspuns util, puteai sa te lipsesti de aceste comentarii.