| Geaninapink99 a întrebat:

De cateva zile nu pot posta pe Facebook nicio poza ...si nu stiu de ce. Mi-am schimbat parola pentru ca am crezut ca poate cineva mi-a spart contul dar tot nimic. Ati pățit de astea? Cine ma poate lămuri?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da. Dar dacă mă logam pe un alt browser, totul revenea la normal.
Vezi dacă situatia e la fel, atunci cand te loghezi pe telefon, ori pe PC. Dacă răspunsul tău e negativ, atunci solicită rezolvarea situatiei la rubrica "Raportează o problemă".
Ei mai sisteaza folosirea functiei atunci cand cineva posteaza prea multe imagini intr-un interval de timp scurt, ori ti-au suspendat dreptul de folosire a ei din cauza unor imagini care au încălcat în mod repetat regulamentul. Ori, e o problemă tehnică.

| Geaninapink99 explică (pentru floresdemayo):

Mulțumesc frumos! Mi a, fost de ajutor

1 răspuns: