| bogdan8349077389 a întrebat:

De ce fetele de 14-15 ani se uita doar la baieti de 20-25 de ani de ce nu se uita la un baiat de varsta lor.Intreb fiindca sunt curios si am si eu 25 de ani...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ele zic ca aia mai tineri gandesc mai bine. Ei scot beneficiu pentru futái apoi le zbiara 2 injuraturi si scapa de ele. Eh cand vine la tine aia cine stie prin cate pulé a facut inspectie... imi vine sa vomit

| RAY a răspuns:

Dar ce sa faci cu un copil?

| Freya1 a răspuns:

Pai se spune ca femeile se maturizeaza mai repede.Bine nu cred ca fix asa de repede de o mentalitate de 20 25 dar le place genul ala de gandire a unui om matur.
Femeile sunt mai sensibile de felul lor si vor siguranta nu risc, si atunci va cauta baiatul/barbatul ce ii poate oferi stabilitate.Acel baiat ce este pe picioarele lui ceia ce este cam greu la 14 15 ani.
Ok si acum sa nu se inteleaga ca e bine, sfatuiesc copii sa se joace cu copii deoarece alte situatii se numesc pedofilie sau corupere de minori

| Lioana a răspuns:

Nu generaliza! Or fi câteva exemplare care fac asta, restul se uită la cei de vârsta lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu primesc destulã atentie de la cei de vârsta ei, si dau o fugã la un nemernic de 25 de ani.

| SandraEve a răspuns:

Si pentru mine e un mister...nu inteleg, poate pentru ca vor siguranta materiala si un tip "smecher" cu care sa se laude in fata papuselelor la ceai. Poate sunt rautacioasa dar nu prea suport penibilitati si falsitati din astea