| anonim_4396 a întrebat:

De ce il urati pe Justin Biber?

P.S. Scuzati categoria.Nu stiam unde sa o pun.

Răspuns Câştigător
| kameleonic a răspuns:

Pentru ca se imbraca cu pantaloni mulati, pentru ca nu prea stie sa vorbeasca, are figuri de vedeta cu toate ca are fani doar de varste intre 9-14 ani.A uitat de unde a plecat, e prea feminin si multa lume e de parere ca e pe invers.Are tatuaje dar toate sunt de prost gust..etc.

| Vans a răspuns (pentru kameleonic):

Bine ar fi fost să aibă fane numa sub 14...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindcă putem.

| 0x11111051 a răspuns:

Ca este transvestit :D :D :D(scuze nu ma puteam abtine). De ar fi fost Stalin pe vremea noastra, si de l-ar vedea, ar zice: "Nu am timp de discutat, impuscat sa fie"

Si as fi de acord cu el.
1)http://www.google.md/imghp?hl=ru&tab=wi
2) Scrie популярные девушки
3) Dai search
4) Apasa pe imagini
5) Tradu ce ai scris la search. Vezi?

| adrew a răspuns:

Ca e bogat si are milioane de fani

| awkward a răspuns:

E prea feminin.

| Dennii14 a răspuns:

Buna! Eu nu-l urasc. Unii il urasc pentru ca atunci cand s-a lansat pe piata muzicala arata ca o fetita. Sau stiu eu ce alte motive STUPIDE!

| andrei1234512 a răspuns:

Pentru ca melodile lui sunt urate

| Emanuel_Bobocea_1977 a răspuns:

De ciuda!big grin