| anonim_4396 a întrebat:

de curand mi-am achizitionat o placa de intins parul.Trebuie sa folosesc ceva inainte pentru a nu mi se arde parul? al am foarte sanatos, nu m-am vopsit niciodata...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Citeste manualul de instructiuni pentru uzul placii, si nu e nevoie de nimic pentru al folosi doar de priza atat.

| Deealovestpu a răspuns:

Buna! Daca placa ta este din ceramica parul tau nu va avea nicio problema.Incearca totusi sa nu ti-l faci in fiecare zi cu placa(cum procedez eulaughing) deoarece vei avea varfurile despicate.mult succes!

| vampiressa a răspuns:

Pai poti sa folosesti un ulei de par u care te dai inainte sa te indrepti.Eu folosesc unul de la Kalos.Dar sa stii sa iti ingrasa parul mai repede.Ca sa nu ti se arda foarte foarte tare nu te indrepta des.Probabil ti-ai luat o placa destul de buna si iti va rezista parul indreptat cateva zile