| Anonim55452 a întrebat:

Am achizitionat de curand o placa de intins parul si coafeza mea mi-a spus ca inainte de a imi intrepta parul sa folosesc o solutie! DEci :

1. De la ce filma?
2. Unde se gaseste?
3. Ce solutie?
Funda la cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Sunt multe produse de protecţie termică, şi se găsesc în supermarket-uri. Eu am avut de la Gerovital, şi era bunişoară, şi de la Avon.

Poţi comanda şi de pe internet, de la CHI care am înţeles că este printre cele mai bune, însă preţul este mult prea ridicat, sincer; http://www.beautyspell.ro/manufacturer/chi.

Aşa că ai putea să-ţi iei asta, sau să cauţi prin magazine şi farmacii. ^^

O zi bună!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soluţie pentru protecţie termică. Am auzit că soluţia de la Syoss nu este bună de nimic, aşa ca nu încerca. Deşi pentru mine toate sunt în aceeaşi oală. Nu văd cu ce ar putea ajuta, ideea e aceeaşi, că-ţi pui multe grade pe par şi îl arzi. Toate produsele de genul se găsesc la magazinele unde găseşti produse de beauty(machiaj si altele).

| ade291 a răspuns:

Eu folosesc un ulei de par si il aplic pe parul umed, dupa ce il spal. Nu iti va ingrasa parul, ci il protejeaza pentru a nu fi ars happy.

| Anonim55452 explică:

Firma*