| oana_3034 a întrebat:

Ce solutie pentru intins parul imi recomandati? daca folosesc placa fara protectie mi se arde parul

4 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Exista la farmacie spray-uri speciale pentru protejarea parului de placa.care se aplica pe par inainte sa ti-l indrepti.De asemenea poti folosi masti de par hranitoare si sampon pentru par deteriorat cum ar fi Elseve.tongue

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Exista o solutyie pentru par :p... dar nu stiu sigur cum se numeste pentru ca este acasa :p... Dar cand as promit ca voi intra sa-ti zic kms e numeste. mie imi este foarte buna :p

Răspuns utilizator avertizat
| ioana_1851 a răspuns:

Pai poti folosi placa dar sa stii ca exista spray'uri speciale pentru protectia parului .intreaba la saloanele profesionale, pot comanda ele pentru tine