| butterfly_5226 a întrebat:

De un an ma tot cert cu mama motivul este iubitul meu cu care stau de un an si 8 luni.In urma unor intalniri ea ajuns la concluzia ca el n-o respecta si implicit nici eu pentru ca inca stau cu el.Nu stiu c sa-i mai fac.Pls am nevoie de sfaturi...

1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Dacă el ca bărbat nu î-ți respectă mama atunci nici pe tine nu te va respecta niciodată, dă-i tu lui un bun exemplu respectînd o tu pe mama ta, ce să i faci dacă el acasă așa vede, pote că el nici pe mama lui nu o respectă, sînt bărbați care nu m ai știu să zică unei femei sărut mîna, ce să m ai zici să îi pupe mîna, sau sălbăticit de tot, pe mine mama m a învățat că la femei se spune sărut mîna, ba m-ai mult un bărbat arată că este bine crescut dacă pe lîngă sărut mîna le și pupă mîna doamnelor, este un gest cavaleresc dar care a fost dat uitării de mult.