| alexandra543 a întrebat:

Deci, am scris un status pe Yahoo! Pulse si acum nu mai stiu cum sa--l sterg. Si cand sunt activa si cand nu sunt imi apare statusul ala, de culoare albastra pe Yahoo! Messenger.Help! Cum sa fac sa nu-mi mai apara deloc? Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| spank17 a răspuns:

La messenger intri la : Messenger-preferences-yahoo updates. dai pe "manage the yahoo! updates i broadcast... " si te trimite la ei pe site. Acolo debifezi "Share my updates". Succes