| daniela_9291 a întrebat:

deci cineva mi-a dat add si nu a intrat de loc pe mess de cand mi-a dat add...am vrut sa intru pe pagina persoanei si sa ii trimit un mesaj, dar am vazut ca acolo in colt unde trebuia sa apara avatarul aparea ignore sau add(dar eu nu l am sters din lista)i-am dat add, dar dupa ce i-am trimis mesajul aparea o banda rosie si scria ceva de ignor...credeti ca persoana respectiva mi-a dat ignor? sau trebuie sa astept sa intre?big grin

mersi... funda:X

1 răspuns:
| Miha1308 a răspuns:

Trebuie sa accepti sa intre pentru ca e posibil ca el sa nu fi dat confirmare, pentru ca ti-a dat el add i-ai dat si u si mai trebuie el sa dea odata. Din moment ce va intra va vedea ca tu l-ai adaugat la tine in lista si atunci va aparea normal.happy