| kkkmakafull a întrebat:

Buna deci ieri la bise (eu sunt -penticostala)si ieri cand am mers pana la cor ca sa dau un album de fotografii unei fete cand sa ies nici nu apas pe clanta si in fata mea apar 2 baieti(bineinteles ii cunosteam), si culmea! pe unul din ei doi il"simpatizam"si el m-a vazut s-a uitat nu stiu cum spun. uimit cv de genu ma examinat cu privirea si nu mai stiu ce a zis (eram.pff! stiti voi emotionata etc)si mno(eram in fusta si botine negre si o camasa alba bagata in fusta asortata cu o curea simpla neagra) celalalt baiat ma salutat si a zis"oo daiana"cv de genu' credeti ca ma place dupa cum ma privit?(cel pe care il"simpatizez")FUNDA SI VOT!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate se gandea la sex cand te-a vazut asa.

| kkkmakafull explică (pentru mgtow):

Nu cred.
nu e genul.

| NatureSelf a răspuns (pentru mgtow):

Penticostali nu se gandesc la sex, ei nici nu o fac. cel putin asa zic ei.

| NatureSelf a răspuns:

Mai mult ca sigur te-a masurat din privire, asa se intampla asa zisul Marcarea iubirii.

| WizKhalifaa a răspuns:

De pe TPU nu o sa afli decat daca intra el si iti raspunde laughing.

| denis021 a răspuns:

Eu cred c da

| petra098 a răspuns:

Te place.dar ca sa te convingi mai bine ia-ti inima in piept si intreaba-l.