| aoaisasiogjasdopigsdeza a întrebat:

Buna! Deci in fiecare zi sunt adaugata in grupuri random pe Instagram fara sa am vreo treaba cu persoanele alea. Faza e ca ma nimeresc si cu persoane din judetul in care stau eu. Mi s-a intamplat sa pic de 5 ori la rand cu aceleasi persoane dar grupuri diferite, aici ma refer ca administratorul grupului adica cel care a facut grupul sa fie diferit, doar ca de fiecare data cel care face grupul este un cont fake care tot da link uri. Imi mai apare si ca am un anumit numar de cereri de mesaje iar cand dau click nu imi apare nimic.
Ceva pareri? Ati patit si voi?

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Poți alege să nu accepți să intri în grup, să dai Block persoanelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai postat de doua ori intrebarea asta.