| xDxDxDxDxD a întrebat:

Desi era deja instalat Facebook messenger cand am cumparat telefonul, dupa ce scriu numele de utilizator si parola imi scrie ca "nume de utilizator sau parola incorecta.verificati numele de utilizator selectand linkul urmator si conectandu-va cu id-ul de conectare Facebook.In fine..am accesat linkul, am verificat numele de utilizator si degeaba sad.
Mentionez ca am un Samsung Ch@t 357.

1 răspuns:
| 123surprise a răspuns:

Ar trebui sa o dezinstalezi si sa il iei din nou de pe Google Play si sa verifici contul cu calculatoul