| HoneyFlv a întrebat:

Buna dimii:* Imi puteti da niste detalii despre facultatea de jurnalism? Nu o anume facultate, generalitati.Niste sfaturi, opinii.Ar fii "de viitor" o asemenea facultate? Detalii despre locuri de munca, medii admitere, proiecte, examene.Tot ce stiti si e necesar.
Am citit unele opinii pe net, dar m-ar interesa mai multe de la diferite persoane.

Multumesc anticipathappy

4 răspunsuri:
| moneantonella a răspuns:

Jurnalismul este o meserie frumoasa si grea in fiecare zi inveti tot felul de lucrucruri se castiga multi bani mediile de admitere sunt cele de la bac examene depinde de facultate

DA ar fi de viitor o asemenea facultate sper ca te-am ajutat

| JoulieT a răspuns:

Iti dau eu detalii daca vrei. Te pregatesti de admitere pentru anul acesta?

| HoneyFlv explică (pentru JoulieT):

Nuu, mai am destul de mult... abia sunt a10a, dar vreau cu ''orice pret''sa ajung la aceasta facultate si as vrea sa ma pregatesc dinainte.

| JoulieT a răspuns (pentru HoneyFlv):

Nu ai la ce sa te pregatesti decat la gramatica-romana. Eu voi intra anul acesta. Daca vrei mai multe informatii astept mesajul tau. O zi faina