| SanduDediu74 a întrebat:

Buna dimineata tuturor! Va astept la o cafea amaruie sa o bem impreuna ca in vremurile bune.Cafeaua este delicoasa cand o bei cu cei dragi si cu un trabuc in mana stanga.La cafea merge o lingurita de miere?

7 răspunsuri:
| Dekle a răspuns:

Salut
Merge mierea daca nu ai zahar?

| Dekle a răspuns (pentru Dekle):

????

| Dekle a răspuns (pentru Dekle):

Pun Emoji, se pune semnul întrebării...mda

| SanduDediu74 explică (pentru Dekle):

Hei buna Dekle eu am pus aceasta intrebare deoarece nu stiam daca merge miera in cafea. Daca vrei putem bea o ceasca de cafea impreuna pe camera audio-video laif olain.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dekle):

Salut! Vrei sa fii iubita mea?

| SanduDediu74 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru accept dar sunt un haiduc singuratic, nu am timp si putere pentru lucruri sentimentale, multumesc pentru aceasta intrebare si tot o data chair sunt mandru de mine deoarece chiar mai sunt atractiv pentru cineva in secolul acesta.

| blackann a răspuns (pentru SanduDediu74):

Dar tu nu esti in poza...