| anonim_4396 a întrebat:

Deci e un lucru, nu reusesc sa inteleg.cineva imi zice asa cineva altcumva. daca ai diabet zaharat, tip II poti pune in cafea dimineata o lingurita de miere in loc de zaharaina? sau...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ar trebui sa faci asta. Mierea nu e recomandata diabeticilor.

| brosu a răspuns:

Este bine să te consulţi cu un medic specialist, nu se face nimic după ureche la diabet, poate fi fatal!