| alebbela a întrebat:

Din greseala am apasat pe tastatura nu stiu pe ce butoane dar mi s-au micosar caracterele pe ecran...sunt foarte mici si nu stiu cum le pot face mai mari..ma puteti ajuta? va rogg... Multumesc.

1 răspuns:
| Cherilyn a răspuns:

Incearca sa apesi pe "ctrl" si "+" in acelasi timp, sau cel mai simplu este sa tii apasat ctrl si misti rotita mouse-ului in fata.
Daca nu merge, intra la browser, la View, dai la Text size si le faci mai mari.
Baftabig grin