| HermioneLove a întrebat:

Din greseala am apasat pe nu stiu ce butoane de la tastatura de la laptop si acum TPU-ul a devenit foarte micut! Ca de abia vad ce scrie straight face Intrebarea mea este:Cum il fac sa devina din nou mare, asa cum era?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Se poate rezolva foarte uşor problema ta. Apasă pe tasta "CTRL" plus "+".
Şi gata!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tine apasat Ctrl si +.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Apeși de tasta Ctrl și "+".
Pa, pa.

| Zoey112 a răspuns:

Apasa ctrl si + in acelasi timp

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Tine apasat ctrl si dai de rotita de la mouse ca sa maresti scrisul

| vartolome1 a răspuns:

Tine apasat CTRL si apesi tasta "+"

| rianarebeka a răspuns:

Scoate bateria si pune o la loc happyO SA MEARGA!

| DeDoiBani a răspuns:

Simplu! Apesi Ctrl stanga, jos si din rotita de la mouse ajustezi marimea site-ului(apasand in continuare Ctrl)winking

| NokDok a răspuns:

Tine apasat pe tasta Ctrl si dai pe scrol sil faci cat de mare vrei sa mic.