| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!

Ieri din greseala am apasat pe o tastatura si mi s-a schimbat scrisul de pe ecran. E mai vizibil cand intru pe o pagina de internet. De asemenea si imaginea pare mai departata ca de obicei.
Ma puteti ajuta va rog sa restaurez totul cum a fost inainte, fiindca imi cam obosesc ochii cand ma concentrez acum.

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai micsorat scrisul. Ai doua posibilitati simple(mai sunt si altele):
1.Tii apasat Ctrl si dai ++, pana ajunge cum iti convine. Cu Ctrl si -- il micsorezi.
2.Tii apasat Ctrl si dai in fata scroll-ul (rotita mouse-ului), pana iti convine marimea. Invers se micsoreaza. Succes si numai bine!

6 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Buna, sotie greaca antica a zeiului Hades, zeul mortii, draga Cora-Persefona! Ar trebui sa te duci la magazin cu el sau sa chemi pe cineva experimentat sa te ajute sa rezolvi problema. Mai exact, cum s-a intamplat?

| acinorev a răspuns:

Buna, sotie greaca antica a zeiului Hades, zeul mortii, seita Cora-Persefona, atnica zeita greaca! happy Ar trebui sa te duci cu el la magazinul de unde l-ai luat sau sa chemi pe cineva experimentat sa te ajute sa rezolvi problema. Mai exact, cum s-a intamplat?

| anonim_4396 explică (pentru acinorev):

Nu era nevoie de trei raspunsuri, am inteles ce ai vrut sa spui crede-ma. happy
Am apasat pe un F cand am vrut sa fac un emoticon probabil, nu stiu exact ca nu am fost atenta. De aia am spus si "din greseala".
Si nu e nevoie sa il duc undeva, am primit destule raspunsuri folositoare.
Mersi oricum!

| anonim_4396 explică (pentru acinorev):

P.S. Cora Persefona a fost si cea mai iubita fiica de catre mama ei, nu neaparat sotia zeului mortii! Dar priveste din ce unghi vrei, e alegerea ta!winking

| Crucified a răspuns:

Ctrl +

| agentul007 a răspuns:

Ctrl +/Ctrl - Pentru a mari sau micsora scrisul din breowser.