| sfarmafalci a întrebat:

am o problema cu notebookul.
Apas butonul de pornire, imi apare fereastra unde pot intra in bios sau boota de pe altceva, iar cand ar trebui sa se incarce windowsul isi da restart si face asta intr-un LOOP infinit.
Daca incerc sa reinstalez windowsul, ajung la partea cu drive options si imi apare doar o singura partitie de 7 GB.(nu-mi recunoaste hard-diskul)
Precizez ca acum sunt pe LinuxLIVE si mai precizez ca pe linuxLIVE imi apare HDD-ul cu toate datele pe el.
Ce as putea face sa-mi porneasca cum trebuie.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ai busit windows-ul, singura optiune care ti-a mai ramas, ramane reformatarea.

Bft!

| sfarmafalci explică (pentru Jipa95):

Bine... poate l-am busit, dar de ce nu-l pot reinstala? Si de ce as reformata daca am precizat ca pe linuxLive Hdd-ul functioneaza... si in plus am date foarte importante pe el