| împreunăfacembine a întrebat:

Bună,

Din surse sigure ce știți, facem scoala la vara sau nu?

Răspuns Câştigător
| Zorn a răspuns:

Nu stie nici Mama Omida daca facem sau nu, ca e vorba aici de cum evolueaza virusul. Momentan sunt doar propuneri si presupuneri, nu e nimic sigur.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, probabil online.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce știm din surse sigure dacă președinția României este o sursă sigură. Că starea de urgență se va mai prelungi cu o lună. Astfel, sunt două luni fără școală în total până în 15 mai. Când ar putea fi acestea recuperate? La vară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. Dacă se propune să se facă și în vară, fac petiție. Stai liniștit! Nu-i problemă de război.

Răspuns utilizator avertizat