| anonim_4396 a întrebat:

dragii mei! In primul rand as dori sa va urez un calduros si sincer LA MULTI ANI, sarbatori fericite alaturi de cei dragi si multa multa sanateta in anul 2011! happy
Intrebarea mea este mai mult o curiozitate happy As dori sa-mi scrieti "povestea voastra" cum ati ajuns pe acest site!?
O seara faina tuturor si magia sarbatorilor sa va incalzeasca sufletele!

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai bine și multe împliniri pe toate planurile, Crăciun fericit!
Am ajuns întâmplător pe acest site.
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Deci.Cand cautam cate ceva pe google, incepeam cu ``cum pot sa fac aia(si ce anume)?``ca na, eram mai prostuta atunci
Si ma ducea exact pe Tpu.Am postat cateva rapusnuri anonime, am rasfoit categoriile si tot intram.Intr-o zi am hotarat sa imi fac cont. Mi l-am facut si facusem 12 fundite.Si de pe contul ala m-am certat rau cu una pe mess si n-am mai vrut sa stie aia de mine, asa ca pe-ala l-am scos din uz, si pe actualul il am de ieri 9 luni.
Si tie tot o seara faina si sarbatori si mai faine.:*

| Libelle a răspuns:

@UnVisAlMeu si @Mihai
Ce frumos vorbiti! Si nu ma pot abtine sa nu imi treaca prin gand ca intre voi s-a legat/se leaga ceva.
Ma insel?
Si nu mi-o luati in nume de rau, si scuzati-ma ca ma bag asabig grinhappy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, da, da numai bine şi ţie.
Eu îţi urez ca de anul nou să înveţi să scrii corect verbul a dori la modul condiţional optativ, în speţă "aş dori" şi nu "as dori".
Salut.
P. S.: Am ajuns întâmplător pe site.

| Elly213 a răspuns:

Pt inceput multumesc mult si tie la fel!

Cred ca totu a inceput asa.
Aveam probleme cu cearcanele si am scris pe google"Cum sa scap de cearcane?"
Atunci m-au dus p TPU.
Mi-a placut ce am vazut si atunci mi-am zis ca imi fac cont sa primesc ajutor si sa ajut.happy

A ta care e?

Sarbatori fericite!

| mihaibrasov a răspuns:

Printr-o intamplare am ajuns aici. Dar. nu regret. Merita timpul petrecut pe acest site.

Sarbatori fericite si tie.
Si inchei cu -> happy (prietenii (pe TPU) stiu de ce)

| edy132 a răspuns:

De multe ori cautam raspunsuri la intrebari pe google, iar primele raspunsuri pe care google mi le dadea erau pe site TPU. Am "umblat" pe site ca sa vad cum stau lucrurile si am decis ca nu trebuie sa ratez aceasta ocazie si asa te-am cunoscut si pe tine Ely.

| äπđÿ a răspuns:

Deci eu am ajuns pe acest site cu un sg gand sa ajut lumea care are nev de un prieten care are sa ii dea mereu un sfat bun big grin si TIE SA AI CALDURA SA FI IUBITAAAA CA E CEL MAI IMPORTANT :X si sa ai tot ce iti dorestiii si tie o seara plina de magie, magia craciunului sa te imbete cu aroma ei :X Craciun fericit, de la andy toate cele bune :X

| äπđÿ a răspuns:

URATO un simplu mersi nu se putea? laughing) hai ca glumesc da, da sa fii iubita ca e important smug :X si sanatate etc etc si tie o zi de basm azi :X:X:X:X iauzi se fierbe vinu am plecat laughing ooo e gata cozonacu si mai repede hai la mine te servesc cu un vin cald cu scortisoara si un cozonac :X hai te astwinking nu vei regreta laughing CRACIUN FERICIT ALL :X big grin

| äπđÿ a răspuns:

Tu si cu formulatu tau adica daca vi ai sa te distrezi na laughing straight face hai ca ai inteles tu ce vroiam sa zic bftrolling on the floor

| Andra_4836 a răspuns:

Buna! Multumesc la fel! Eu am ajuns la TPU cautand partituri. Printr-un link am ajuns la site-ul asta si am vazut ca se dau si se primesc raspunsuri.big grin Mi s-a parut un lucru grozav, sa poti sa ajuti persoane. Dupa ce am vazut o intrebare care nu avea raspuns, si m-am gandit sa raspund la intrebare, pentru ca nu avea raspuns. Era vorba de o melodie, si stiu cum e sa vrei o melodie si sa nu o ailaughing Asa ca m-am gandit sa imi fac contbig grinSi mi-am facutbatting eyelashesAsta a fost.happy Vreau si imi place sa ajut, incerc sa aduc un zambet oricui, oricum. happy day dreaming

| Andra_4836 a răspuns:

Din pacate, m-am lasat de pian... Dar cine stie ce ne rezerva viitorul? Poate ma razgandesc...hee hee Acum incerc sa invat sa cant la chitara, macar asta e mai usor de carat dupa minelaughing

| Dazzzie a răspuns:

Hm.
cum am ajuns pe acest site. thinking
ma duceam mereu la prietena mea cea mai buna si verisoara ei statea mereu la pc. si o rugam sa ma lase. si evident nu ma lasa. si ia ghici pe ce statea? pe TPU.
si am intrebat-o ce e. etc. si mi-a zis ca poti sa pui intrebari si majoritatea iti raspund... ca se dau raspunsuri castigatoare etc...
si asa. cand am ajuns acasa mi-am facut si eu cont din curiozitate. si ca sa vezi. imi place!
Sarbatori fericite si un an nou plin de bucurii si sanatate! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Denisesmile" povestea mea cum am ajuns aici, long story, dar va voi scrie in curand! Multumesc pentru raspunsul tau!
"Andy" eu am intrebat CUM ai ajuns pe acest site, nu DE CE?! Dar iti multumesc frumos pentru atentia acordata si pentru urarile sincere, am zambit cand ai spus "SA FI IUBITA CA E CEL MAI IMPORTANT" mi-am adus aminte de vorbele cuiva drag! happy
"Dazz" interesanta povestea tahee hee chiar amuzanta in felul ei! Multumesc frumos!
"dyya" imi pare rau ca primul cont ti l-ai sters, dar ma bucur ca ai revenit cu zambetul pe buze happy Bravo! Ne bucuram sa te avem din nou pe site! Multumesc frumos!
"Mihai"...esti special si ai un suflet atat de bun, se vede, se citeste din randurile tale, acest pasaj "Ma uit la singurul prieten fidel ce m-a insotit mereu: laptop-ul meu. Ii multumesc ca el nu m-a tradat in singuratatea tristetii mele. Era un pic prafuit. Incep sa il sterg din instinct. El merita atentia mea doar imi e prieten. Un prieten tacut ce m-a ascultat mereu." mi-a smuls o lacrima si un zambet in acelasi timp.Se citeste printre randurile tale tristetea ce-o aveai in sufletul tau.Impresionanta povestea ta.
"Sa se repete istoria? Nu stiu, sunt doar un copil in haine de matur ce a cautat o imbratisare ca sa-si uite trecutul." NU este corect fata de tine sa se mai repete istoria, nu pot vedea viitorul nimanui, dar pot spune ca totul va fi bine! happy
"Ma voi ridica iar uitand trecutul ce m-a durut atat de mult si voi face din nou iar o mica "minune": aceea de a face iar un suflet de fata sa vibreze in iubire, sa ii ofer un pic de fericire. Poate acum va fi altfel si mi se va oferi si mie..." Ma bucur enorm ca vrei si ai vointa de-ati uita trecutul, acel suflet de fata nu are cuvinte sa-ti multumesca, nu cred ca prin felul tau de-a fi ii oferi doar un pic de fericire, ci toata fericirea de care are atata nevoie.NU "poate", ci SIGUR va fi altfel. happy Multumesc frumos pentru timpul acordat, pentru ...tot! happy
"mihaibrasov" acea intamplare doream sa mi-o scrii si mie happy Ma bucur pentru ca ai spus ca merita timpul petrecut pe acest site, dar nu trebuie sa dezamagim acesti prieteni... Multumesc frumos!
O seara de basm tuturor si nu uitati sa zambiti! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Andra" cat de frumos! Canti, la vreun instrument?! Frumos, frumos.BRAVO! Multumesc frumos, o zi de vis si sarbatori fericite! ^_^
"Mihai"..."Sa nu ma iubesti tu, suflet de fata, sunt doar un sentiment ce din inima ta se naste. Sa nu ma adori, sunt doar o vibratie de intens ce zambetului tau nefiresc i-a dat un nou sens." De ce?!
"Promit sa nu te ranesc, sunt aici in inima ta si bat cu putere sa daram zidul ce ne desparte. Nu mai fi trista, zambeste-mi in adierea sentimentului ce te razbate. Iti strig numele, numele tau de trandafir al iubirii eterne. Intinde aripa ta de inger frumos spre mine, am atata nevoie de tine." Doar un sincer multumesc! happy
"Nu ai cum sa ma uiti, eu sunt amintirea ta, nu ai cum sa nu ma simti, sunt in aerul ce il respiri, sunt mica adiere din parul tau, sunt micul freamat din sufletul tau. Sunt doar o idee din ceea ce am fost si o speranta a ceea ce voi fi. Sunt doar zambetul de pe fata ta si iubirea din inima ta, sunt doar EU, un titan ce si-a invins Demonul temerii si-ti sopteste atat de usor... Te ador."
Iar eu?! Sunt o melodie neterminata, un pas descult pe-o palma fierbinte, un zambet regasit in rasul tau...Eu sunt o scrisoare de dragoste.deschisa,dar niciodata citita, o mana alunecand pe un pian, intr-o simfonie a cuvintelor nerostite! happy Nici tu nu ma poti uita sunt EU si atat!
"Legiuitoarea" multumesc pentru raspunsul tau! O zi de vis!
"dyya " Ai reusit sa-mi smulgi un zambet, esti "pedespita", treci la "colt"! happy
"kongeriket" happy iti multumesc pentru ca mi-ai atras atentia, dar acum este prea tarziu sad nu mai pot corecta, am incercat...deja imi aprobase intrebarea! Multumesc mult si stiu ca am o problema cu asa ceva, dar ma voi dezobisnuii eu! Ma bucur ca esti user pe acest site! BRAVO! O zi faina in continuare!
"Mihai"hee hee Nu, nu este greu sa spun un simplu "te iubesc!" happy si nici un simplu MULTUMESC! Am ramas fara cuvinte iti multumesc sincer, sincer pentru tot! happy
"edy132 " ^_^ "am decis ca nu trebuie sa ratez aceasta ocazie si asa te-am cunoscut si pe tine Ely. " Ma bucur ca nu ai ratat aceasta ocazie, ma bucur ca te-am cunoscut si ma bucur de asemenea ca intotdeauna ajuti! happy Multumesc frumos, o zi de vis si sarbatori fericite!
"Andy" Un simplu multumesc se poate?! laughing vreau si eu cozonac, la vin nu ma bag! laughing "Hai te astept, nu vei regreta! " rolling on the floor puteai sa formulezi si tu altfel! happy O zi faina in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-au placut tote povestile voastre ...as fi vrut sa va premiez pe toti!
O zi faina tuturor si sarbatori fericite! happy