| anonim_4396 a întrebat:

Maine este Ajunul si tin sa urez tuturor un sincer:La multi ani! Sarbatori fericite alaturi de cei dragi inimilor voastre! Comunitatii TPU numai bine si viata lunga! Mulat sanatate si numai impliniri la toti, fie ca magia Sfantului Craciun sa va incalzeasca sufletele!

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

La multi ani Stejara! Pastreaza-ti virtutile! Si sper sa gasesti mereu sprijin in cei din jurul tau.
Sarbatori fericite!

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

La fel tuturor! (asta e, sunt lipsit de originalitate)

| Aliyaa a răspuns:

Multumesc mult! Iti urez sarbatori fercite multa bucurie, armonie pace interioara, o masa cat mai bogata sa fi inconjurata numai de iubire si fericire, Craciun fericit!

| jane_5414 a răspuns:

Multumim pentru urari.Si eu iti urez un Craciun Fericit plin de lumina, dragoste alaturi de cei dragi.Si un an nou plin de fericire bucurii pe plan profesional si familial.Mult noroc in continuare.