| Hirockers a întrebat:

Buna dragilor! Vreau si eu sa-mi cumpar un labrador eventual din constanta pentru ca stau in apropiere.Stiti cumva magazine de unde mi-as putea cumpara un pui de labrador si la ce pret? Problema mea e ca sunt foarte singura si n-am incredere in 'prieteni', asa ca un catelus mi-ar fi de mare ajutor, mai ales ca labradorii sunt cainii mei preferati.[dau fundoi]:*

1 răspuns:
| Banannie a răspuns:

Pai incearca sa mergi si sa intrebi pe la cabinetele veterinare din oras. Acolo au o groaza de anunturi cu vanzari de catei, iar labradorul este o rasa atat de populara incat sigur trebuie sa gasesti unul. Eu sunt din alt oras asa ca nu cunosc magazinele din Constanta, dar eu cand merg la veterinar mereu vad o multime de anunturi la intrare.