| Roxidd19 a întrebat:

e ceva ciudat... in camera mea, langa o cruce facuta cu ceara dupa moartea unui membru din familie, mi-a aparut o a lata cruce ...deci peretele meu a fost tropit cu sampanie de ziua mea. si acum 2 saptamani am descoperit acest lucru? oare ce vrea sa insemne?thinking

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

Nu stiu...nu cred ac ceva ciudat.I-ai spus lu' cineva din familie? poate el stie mai bine ce poate sa insemne.
fundita? plz sunt noua si nu prea am Funditzehappy

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Cate grade avea sampania aia?laughing

| αℓє a răspuns:

Hmm...Nu te speria! O cruce? Cred ca pura coincidenta. Daca nu, nu stiu.

| Roxidd19 explică:

Pai am cam scuturat-o inaintelaughinglaughing