| XXXloveXXXx a întrebat:

Buna e o intrebare mai mult pentru baieti dar si pentru fete. Daca o fata este obligata sa faca sex oral si face dar fortata si ia a mers la politie si toate cele, voi ce parere aveti desprea ea ca e o curva? Sau ca e o fata nevinovata? Cu ce ochi ati privi-o? pentru ca eu sunt intr-o situatie si chiar nu stiu cum sa o tratez pe acea persoana.Si inca o intrebare voi baieti ati mai vrea sa aveti o relatie cu o astfel de persoana?

Răspuns Câştigător
| alafaranume a răspuns:

Bine nah stiu sigur ca o sa comenteze foarte multe persoane la ceea ce o sa zic dar asta e, deci : singurul lucru care mi s-ar parea dubios cum spunea si cineva mai devreme e faptul ca ea umbla cu astfel de persoane trebuind sa isi puna oarecum un semn de intrebare dar acum fap[tul e consumat, nu stiu ce varsta ai dar cu siguranta si prietena ta ti-a facut sau o sa iti faca sex oral si nu cred ca dupa ai sa te uiti la ea urat sau o sa zici "eu nu o mai pup p-asta" si in cazul in care tu ai avea o parere proasta despre asta crede-ma cand iti zic ca probabil pana acum ai pupat indirect o gramada de p**i pentru ca tu poate iti faci o prietena si nu stii ce a facut cu fostii, iti pupi o amica si nu stii ce face aia cu altii si tot asa, omu se spala exista igiena exista multe, ai vazut tu vreo fata sa isi puna si ea o intrebare gen "da eu cand ma sarut cu asta oare pe cate le pup in (|) "? iti spun eu ca nu prea, si gandeste-te cum ar fi sa te ia si pe tine unu sa te oblige sa ii faci un oral si dupa sa vezi oare cum te-ai simti si ce parere ai mai avea

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema e; Cum a ajuns in situatia asta? Anturajul, prietenii(?)

| harciog a răspuns:

E femeie mai baiete.Toate o fac, numai a noastre nu.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mi s.ar parea o persoana dubioasa, cum a ajuns sa fie obligata sa faca sex oral, cu ce persoane umbla... dar daca as tine mult la ea asta nu m.ar impiedica sa fiu cu ea, chiar m.ar ajuta sa ma apropii

Răspuns utilizator avertizat
| doc69 a răspuns:

Te apropii de cine iti este drag cu bune si rele.pe de alta parte e usor sa arati cu degetul.nu conteaza ce face cineva decat in momentul in care te poate afecta pe tine.suntem unici fiecare traieste cum considera atata vreme cat nu face rau altcuiva iar chestia cu curva hmmm si daca ar fi meseria asta veche si tot nu e treaba ta.pe tine te intereseaza doar ce iti vine bine ce nu mergi mai departe.by the way. daca tot ai pus intrebarea asta mergi mai departe nu simti nimic pentru ea.altfel nu ai fi ridicat o astfel de problema

| unnamedXXL a răspuns:

Pai curva nu o poti numi cu siguranta,deoarece a fost fara voia ei. ca si o amica pentru mine ar fi perfecta nu m-ar deranja sa beau dupa ea, in schimb nu stiu daca as putea sa o sarut, numai gandindu-ma.acum nu stiu ce sa zic. poate tu ai tarie si poti.dar in rest mi se pare ceva normalwinking

| Lascu_Ciprian_1977 a răspuns:

Ce ar fi sa te pui in situatia persoanei de care vorbesti si exact cum te-ai astepta sau ti-ai dorii sa fii tratat tu asa sa tratezi

| Hated a răspuns:

E absurd!
Voi numai stiti definitia cuvantului Curva? A fost obligata! Daca chiar iti e prietena sau macar amica ar trebui sa iti para rau, nu sa iti bati si tu joc, a facut ce a facut, e curva! Pe langa faptul ca nici nu a fost cu voia ei! Iar baietii sunt total aiurea, de ce? Le place cand fetele au buna placere sa le faca oral, dar dupa tot ei fac figuri ca vezi doamne ce a facut. Stii numai stau sa se gandeasca, domne ce bine a fost! Daca ti cu adevarat la ea ar trebui sa treceti peste, s-o ajuti sa mearga mai departe! Gandeste-te si la ea, nu numai la tine.
Have fun.