| Barbie15 a întrebat:

Ce parere aveti de acei baieti care ii spun unei fete ca o iubeste timp de 9 luni de zile, si daca ea nu vrea sa faca ce vrea sa fie cu el. o face tarfa, curva, etc?
- oare chiar a iubito?
daca nu o iubea nu mai statea atata timp dupa ea. tin sa mentionez ca nu a facut-o doar 1 data, ci de 4 orihappy

Răspuns Câştigător
| Doo a răspuns:

Cred ca este vorba despre tine sau o prietena, nu? NU a iubito.Sau ea nu a stiut sa se faca iubita.O fata nu trebuie sa ii permita unui baiat sa spuna asa ceva.Nici nu ar trebui sa se mai gandeasca la el,ci sa ii dea o replica de genu:Wtf,tu cu cine crezi ca vorbesti?! Si adio,pa si pusi, nu are rost! Cat despre timp, nu conteaza.Nu conteaza nici daca te iubeste de moare, daca nu se stie comporta nu merita sa ii acorzi atentie

2 răspunsuri:
| kkkmakafull a răspuns:

Cocalar!

| Sinus a răspuns:

Eu nu am inteles nimic din ce ai scris... Daca incerci sa fii mai explicita o sa incerc sa raspund!