| fuhhgyr374 a întrebat:

E pacat ca femeile sa poarte pantaloni? Cativa spun ca da deoarece in biblie scrie ca femeile sa nu poarte haine barbatesti si barbatii sa nu poarte haine femeiesti. Dar apostoli nu purtau pantaloni, ei purtau un fel de rochie lunga dupa cum am vazut in icoane. Deci e pacat sau nu?

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ohh, Doamne, nu, nu e păcat.

| UnBroken2016 a răspuns:

E pacat sa fii prost nu sa porti pantaloni. Vorbesc in general nu de tine acum -

| Staind a răspuns:

E pacat ca femeile sa poarte haine...
Vad blasfemii din astea zilnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pacat sa nu ai pacat.

| Lands0fMancunia a răspuns:

Arata sexy in pantaloni. Am o colega la birou, Monica, numai asa vine. Are un decolteu, uhhhhhh. Oricum, cel mai bine e ca femeile sa nu se imbrace cu nimic, sa arate cat mai natural.