| kitisupercool a întrebat:

Buna,este urgent, deci vreau raspunsuri pana joi 07.martie.2013! Vreau sa-mi propuneti ce desen as putea sa-i fac la mama mea de ziua ei. Funda

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Acum înţeleg de ce vrei să-i faci desen în loc să-i scrii ceva.
Dacă vede ce frumos te exprimi în scris, te dezmoşteneşte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://planse-desene-colorat.com/......ei%201.jpg
Trebuie să fie făcut totul din inimă, dacă o iubeşti cu adevărat!
Te pup!

| vedetamuziciiana a răspuns:

Buna! Pai, ai putea incerca: o vaza cu flori (colorate), o inima inconjurata de floricele ca o coronita (floricele de orice fel; in special diferite), un fundal dragut cu doua flori in mijloc (ceea ce am facut eu la felicitare).O sa-ti dau niste indicatii cum sa faci felicitarea:
1. Iei o foaie de hartie.
2. O indoi in jumatate.
3.Pe prima coperta desenezi una din variantele date de mine mai sus.
4.Cand deschizi felicitarea, ai doua parti, pe partea stanga va veni o inima sau ceva, dar nu asa mult ca si pe prima coperta.
5.Cand deschizi felicitarea are doua parti, pe partea dreapta ii vei scrie un mic text.(Exemplu: Daca dragoste este dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta, atunci cu siguranta ca te iubesc!
6. Pe spate trebuie sa ramana complet ALB!
7.Ii dai mamei, matusei, sau rudelor tale ( femei ) felicitarea happy.
Sper ca te-am ajutat big hug Funda? :*