| anonim_4396 a întrebat:

Ce desen as putea sa fac (sa fie cat de cat simplu) care sa contina factori abiotici dar si biotici. Vreau cat mai urgent raspunsuri dau FUNDA puppy dog eyes
Scuze categoria

Răspuns Câştigător
| fuckeveryone a răspuns:

Factorii abiotici sunt lumina, precipitatiile, temperatura iar factorii biotici sunt animalele, plantele si oamenii.
O idee de desen ar fi un peisaj care contine un soare, cativa norisori, cateva flori, albinute, fluturasi, buburuze si pasari. Sper a te-am ajutat. happy

| 123lalala a răspuns (pentru fuckeveryone):

Mersii mult! chiar nu aveam nici o idee :*

1 răspuns: