| anonim_4396 a întrebat:

Eu ador pizza. Este mancarea mea preferata. Daca mi s-ar da zilnic doar pizza, as manca fara probleme. Dar de un timp am inceput sa nu mai mananc mezeluri, decat foarte rar, snacks-uri nu mai mananc deloc, mananc pâine neagra. Daca in restaurante pot alege o pizza cu carne de pui si legume si sa elimin mezelurile, tot ramane blatul cu problema.
Intrebarea mea este : Gasesc in Bucuresti un loc in care sa pot manca o pizza cu blat din faina integrala, in zilele in care am pofta dar nu am nici timp si nici prea mult chef sa mi-o fac acasa?

1 răspuns:
| NotMyFault a răspuns:

Imi place pizza. Dar nu, nu găsești. Deci... Daca vrei cu faina integrala fa-ti acasă. Un sfat: ai putea sa îți faci mai multe, le răcești, le pui la congelator, iar cand ai pofta de pizza, o dai la microunde 5 minute si bam! Pizza calda.