| UnicornsAreLove a întrebat:

Eu am un webkinz Lil'kinz.Este o pasarica Robin cu numele de Imola. Dar care este totusi diferenta intre un Lil'kinz si un webkinz normal? Am ceva in plus? A si daca vreti sa ma adaugati Altaria402

3 răspunsuri:
| edyman a răspuns:

Pai stai sa vedem big grinaca este mai scump animalutul tau inseamna ca are ceva in plus (nu stiu ce)
Funda PLs

| UnicornsAreLove explică:

Acu am aflat.Nimeni n-a raspuns corect. Diferenta este detongueret Lil'Kinz este mai ieftin si mai mic. Webkinz normal este mai mare si mai scump

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E a doua serie cred