| Anonimgirltpu a întrebat:

Buna! Eu si colega mea de apartament stam in chirie. Avem 2 masini si un singur loc de parcare al nostru. Facem cu randul pe acest loc. Blocul vecin are 2 locuri pentru vizitatori, iar una din noi mai parcheaza acolo cand cealalta este pe locul nostru de drept.
Acum vine intrebarea: ce pot pati (in mod legal) daca parchez pe locul de vizitatori de mai multe ori, mai multe zile?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai sigur lasă numărul de telefon in parbriz, impreuna cu mii de scuze, si daca deranjezi pe cineva vei fi sunată.