| AnnonnyMa a întrebat:

Buna!
Eu sunt o fata careia ii place sa bea,sa fumeze,sa se drogheze,sa stea cu baietii(nu sunt tarfa,dar sunt baietoasa de fel),voi baieti ce parere aveti de o astfel de fata, ati putea sa va indragostiti de genu` asta de fata?
Dar voi fetelor ati accepta o astfel de fata ca prietena?

22 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu zice nimeni ca nu ai voie sa ai si viata ta sociala pe langa relatia cu partenerul, dar atata timp cat totul are o limita, e ok, dupa parerea mea.
e normal sa te intalnesti cu amicii la un pahar, la o tigara, la un cui, dar daca te imbeti ca vaca sa cazi sub masa, daca bagi in vena sau o dai pe coca, sa ajungeti sa faceti acolo panarama si sex in grup, te-as desfiinta, te-as da dreacu si te-as considera o tarfa.

| AnnonnyMa explică (pentru CoquineNoire):

Nu`mi bag in vena, nu bag cocaina, fumez legale si cateodata iarba.

| RAY a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu viata lui, eu unu nu as vrea o fata de genul asta

| Dariusuu a răspuns:

Într-adevăr, puţini o să te iubească sincer, pentru că puţini ( scuze de repetiţie ) o să vrea să stea cu o fată care îşi distruge viaţa pas cu pas.

Învaţă să te respecţi mai mult ca să te respecte alţi.

| PedoBarbie a răspuns:

Da.

| Ibrahimovic a răspuns:

Ma abtin sa-ti raspund la intrebare. oh go on
Iti spun totusi, fir intins in ceea ce faci! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu bautura si droguri te transformi imediat in posta grupului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a spus ca drogurile si bautura e doar pentru. baieti?
Distreaza-te fetito dar cunoaste-ti limitele, ai o singura viata si dragostea vine la timpul ei.

| Foxyyyy a răspuns:

Ca fumezi nu e cine stie ce. De baut, daca nu bei pana te imbeti e oarecum ok, si eu mai beau o bere sau ceva, dar mi-e sila de fetele ce stau bete pe sub mese. La droguri ar trebui sa renunti pana nu-i prea tarziu. Nu-mi aleg prietenii dupa numarul de vicii pe care il au, sunt multi alti factori care conteaza deci nu-ti pot spune exact.

| contαbαndonαt a răspuns:

Eu as accepta, de ce nu.Dar mi-a cam racait degetul pe mouse la faza cu drogurile, cum de la iarba se ajunge in scurt timp si la prafuri.
Iti recomand Requiem for a Dream.

| LittleBugsBunny a răspuns:

Da de ce nu esti o presoana sociabila (partea cu dorgurile e cam aiurea recunoaste) totusi unele persoane de pe aici te-ar putea considera ciudata in opinia mea esti o fata care stie ce vrea sa faca cu viata ei (nu o irosesti cu toate rahaturile) deci sfatu meu incearca sa renunti la droguri...si apoi...nu stiu nu sunt ffoarte tare la dat sfaturi dar lasa alea te rog chiar nu fac bine

| AnnonnyMa explică (pentru LittleBugsBunny):

Sunt si sociabila.Ms totusi de raspunshappy

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru AnnonnyMa):

Am uitat sa pun acolo un semn de punctuatie scuze gresela mea initial am vrut sa zic da! de ce nu? scuze capu o ia razna dupa nopti de nesomn

P.S nu lua in seama haterii

| LittleBugsBunny a răspuns:

Deci tu zici ca un om e distrus pentru ca. fumeaza si bea asta inseamna ca mare parte din populatia lumii e distrusa

am zis ca drogurile nu-s bune si ca ar trebui sa se lase de ele asa ca lasa impresiile de hater acasa...succes

| LittleBugsBunny a răspuns:

Scuze sunt ateu nu cred in el

| LittleBugsBunny a răspuns:

Mersi m-ao facut sa zambesc ma asteptam la alta reactie

| paulpaul25 a răspuns:

Mda...ce te ingrijoreaza?! Nu ai prieteni? Daca e adevarat ai putea trage singura concluziile.
Depinde foarte mult de baiat si mai ales de varsta lui si de ceea ce vrea. La 17-18 ani, majoritate o sa te accepte pentru ca tot ceea ce vor e sa mergeti la petreceri unde sa va spargeti si sa va distrati. La 25+ ani, nu mai prea se cauta asa ceva. Bine asta depinde in functie de varsta pe care o ai si daca spui ca te droghezi, daca mai apuci 25 de ani. Depinde la ce te referi prin droguri.
Dar ma rog, ti-am zis depinde de la persoana la persoana, dar sincer nu stiu cati baieti or sa fie de acord, atata timp cat esti iubita lor, sa stai cu alti baieti. Cand ti-ai ales stilul asta de viata, trebuia sa te gandesti, in cazul in care ai regrete acum. Oricum iti recomand sincer sa ai grija cu drogurile si sa renunti la ele. Nu stiu la ce fel de droguri te referi, repet, daca e vorba de maria, nu-i o problema atata timp cat esti ponderata. Daca vorbim de ceva mai hardcore, iti recomand sa ceri asistenta urgent, deoarece te duci mult prea repede spre moarte. Si in cazul asta, mai ales spre sfarsit, moartea ii al dracului de urata! Ai mare grija!

| AnnonnyMa explică (pentru paulpaul25):

Eu fumez legale si cateodATA iarba.

| paulpaul25 a răspuns (pentru AnnonnyMa):

Lasa-le dracului de legale...Crede-ma!

| AnnonnyMa explică (pentru paulpaul25):

Daa. stiu ca nu sunt bune si mi sa mai zis sa ma las

| paulpaul25 a răspuns (pentru AnnonnyMa):

Ar fi cel mai bine sa le lasi. Si cu iarba sa ai mare grija de unde o cumperi pentru ca foarte multi rahaturi cu denumirea de iarba. Si da, legalele, in afara de drogurile de mare risc, sunt cele mai daunatoare, deoarece statul incearca sa le tina sub control, sa le interzica unele, dar comerciantii pastreaza substanta, schimba numele si esteticul dar pastreaza combinatia foarte daunatoare si majoritatea celor care vand nu sunt consumatori ci doar vor sa faca bani asa ca nu vor da 1 leu pe sanatatea ta sau pe calitatea produsului. La fel e si cu iarba, dar acolo nu-s asa multe combinatii daunatoare.

| Chiorix a răspuns:

Bună!

De ce nu? Totuşi cred că ar trebui să renunţi la droguri. Gândeşte-te cât rău îţi pot face şi cum vei regretă mai târziu.

Crăciun fericit!