| Hehehelp a întrebat:

Buna!

Eu voi face 12 ani in curând și vreau sa îmi serbez ziua undeva, acasă nu pot ca stau in apartament și e mic și am vreo 8 invitati cu tot cu părinții lor dar eu și sora mea tocmai ce am fost in tabăra și a costat mult
Aveți idei unde as putea sa o serbez sa nu coste așa mult?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La o cofetărie.

| oglindasultanului a răspuns:

Sa imprumuti curtea unei rude laughing poate fi gratis. Sau eliberezi o camera pentru ziua aia, pentru mine asa au facut.

| Mopmop a răspuns:

La o cofetarie. Parintii tai vor plati tortul si restul invitatiilor isi vor plati consumatia lor. Nu esti obligat sa le platesti tu tot ( de fapt parintii tai).
Vorbeste cu ei si zi-le ideea asta.
La Multi Ani!