| Adredemesconf a întrebat:

Exista cumva un site unde pot sa-mi fac un fel de jurnal virtual? Adica sa nu poata vedea nimeni ce scriu, dar sa ramana totul online (nu vreau sa pastrez in laptop).Pur si simplu sa pun un username si parola si sa ma duca la pagina mea. Exista asa ceva sau ceva de genul asta?

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

Du-te pe jurnale.ro si poti sa scrii privat nu public si e online faci cont si intri si iesi cand vrei

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un blog, dar care sa nu aiba postarile publice.

| Brotacelul a răspuns:

Poti sa-ti faci de exemplu un blog pe www.ucoz.ro si selectezi sa nu fie public - asa numai tu vei putea vedea continutul.