| PerfectLife a întrebat:

Buna,fetelor! Ce parere aveti despre baietii mici de inaltime?

Răspuns Câştigător
| RockPassion94 a răspuns:

Aceeasi parere ca si despre cei inalti laughing)
Lasand la o parte subiectivismul datorat faptului ca si eu sunt scunda, nu cred ca ar trebui sa-i judecam dupa inaltime.
Din punctul meu de vedere conteaza mai mult caracterul, mentalitatea, inteligenta, valorile la care adera, principiile pe care le adopta.
Eu nu ma ghidez niciodata dupa aparente.
O dupa-amiaza frumoasa iti doresc!

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu contează înălțimea.

| ellaells a răspuns:

Eu personal admir baietii inalti happy

| georgianageo2010 a răspuns:

Mie... Mi se par mai draguti băieții scunzi decât cei înalti... Si in plus nu contează Înălțimea! happy