| MaDuulicii a întrebat:

Buna fetelorlove struck sunteti fane Justin Bieber?love struck daca da spuneti-mi care este melodia voastra pref. a mea este.( Love me):X. si cele care nu sunteti fane va rog sa nu raspundeti sau sa incepeti cu chestii jignitoare:p

10 răspunsuri:
| fanJBfan a răspuns:

Toateee:Xmare fan; mare fan

| iulia972 a răspuns:

Mie imi place melodia never say never. sunt multe melodii de a lui care imi plac

| iLovedYou96 a răspuns:

Buna! Eu sunt o mare fana de-a lui Justin! Ca sa fiu sincera nu am o melodie preferata de-a lui Justin caci toate melodiile lui sunt preferatele mele! Daca cineva m-ar pune sa aleg un cantec de-a lui Justin i-as spune ca toate is preferatele mele! Pa-pa.

| AdeNoid a răspuns:

~Si a mea Love Me si One timehappy...sunt chiar tari

| MaDuulicii explică:

Mie nu imi place melodia BABY PT K Este si fata aia in videoclipangrycryingrolling on the floor

| MaDuulicii explică:

De fapt melodia imi place. videoclipul nulaughing

| JaneEyer a răspuns:

Ji a mea e tot Love me, si imi mai plk Babybig grinnu sunt chiar fana...dar mi.a plkt de Justinwinking

| piticoth a răspuns:

Hey bunaa love struck

Mmm. nu poth sa zic ca sunt fana Justin Bieber, dar imi place cum catha love struck, adica e super la 16 ani a lui laughing in fine.

Mie.mi place melodia aceea One Time.

| DeeaBlahBlahBlah a răspuns:

Pai, As long as you love me, Boyfriend, pray, die in your arms, fall, mistletoe si nothing like us [ si restul sunt misto]

| elenadaniela a răspuns:

Mie imi place melodia aia cu baby, e foarte frumoasa happy