| AnaGrecu a întrebat:

Hey guys! Cati dintre voi sunteti Beliebers? (fani Justin Bieber) Va rog nu incepeti cu injuraturi sau alte chestii!

Răspuns Câştigător
| AbbyXQuinn a răspuns:

Eu sunt Belieber. happy Nu unul atat de mare dar il iubesc si il respect pe Justin happy E unul dintre idolii mei, al doilea ce-i drept xD. Primii...One Direction whistling

| PurpleBox192 a răspuns (pentru AbbyXQuinn):

''idoli'',numai bani sa iasa pe muzica de nimic si spitale pline de fane disperate care n-au mai prins un bilet la concert...

| AbbyXQuinn a răspuns (pentru PurpleBox192):

Pana la urma "fanele disperate" i-au facut sa ajunga sus happy

| PurpleBox192 a răspuns (pentru AbbyXQuinn):

Sus? Asta crezi tu ca inseamna sus? In fiecare melodie zici ca e in chinuri de moarte, ce rang poate fi asta? Sa nu mai vorbesc ca acea culme nu e eterna. Azi esti sus, iar maine nici nu mai sti unde ai ajuns si cu ce ai gresit de toti te urasc! Crede-ma, nici n-ai idee ce e muzica la adevarata valoare! -_-

| AbbyXQuinn a răspuns (pentru PurpleBox192):

Poate nu stiu eu ce-i muzica adevarata...Nu zic ca nu imi plac si melodiile de prin 80-90....imi plac, le ascult cu placere doar ca nu asta ma pasioneaza. Ascult Justin Bieber, One Direction, comerciale, cum le ziceti voi happy Pana la urma gusturile nu se discuta, iar cei ca voi nu cred ca ar trebui sa se ia de belieberi sau directioneri doar pentru ca au niste idoli. Iar faza cu fanele disperate care ajung in spital pentru ca nu au prins bilet laughing mi-a placut..Si da, pot spune ca e adevarat. Si eu aveam ocazia sa iau un bilet la 1D, m-am trezit prea tarziu si cateva zile nu m-am putut opri din plans. Eu cred ca asta e farmecul.happy Acum poti sa ma judeci pentru ce am zis, dar consider-o doar o parere, nimic personal.

23 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mie nu-mi place.

Răspuns utilizator avertizat
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Mie imi place mult Justin.Are si piese foarte frumoase.

| ladypink1 a răspuns:

Mie imi plac ultimele lui melodii (believe, as long as you love me, boyfriend) dar nu ma pot numi Belieber.winking

| AnaGrecu explică (pentru ladypink1):

Esti o mica fana pe acolo!winking

| Wøodenpints a răspuns:

Cine-i fetiţa aia cu cancer de la avatarul tău?

| Ashadow a răspuns:

That's true, excuse my french laughing

| PurpleBox192 a răspuns (pentru Ashadow):

Eu am gresit, mi-am dat seama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu v-aţi săturat de clişee?

| PurpleBox192 a răspuns:

Nu pune intrebari stupide ca sa nu incepem cu injuraturi!
Vizionare placuta! http://www.youtube.com/watch?v=GuX-pXXzz-E

| Ashadow a răspuns (pentru PurpleBox192):

10 ore in care il ciuruiesc, AWESOME

| PurpleBox192 a răspuns (pentru Ashadow):

c; atatea gloante doar pentru unul? asta ma nelinisteste straight face

| Ashadow a răspuns (pentru PurpleBox192):

Eu ma-ntreb daca sunt suficiente pentru a distruge "talentul" ala specific

| Salahadin73 a răspuns (pentru PurpleBox192):

Magnific....ca si cand ingeri cu chitari electrice mi-ar fi cantat Purple Haze

| PurpleBox192 a răspuns (pentru Salahadin73):

Pacat ca e trucat...

| AlexandraAlelovesU a răspuns:

Eu! Mie îmi plac melodiile lui Justin.

| XoMihaiRomanXo a răspuns:

Degeaba il ataca uniii straight face Invidia isi face efectul pentru unii laughing