| lollyd a întrebat:

Hey. buna mai intai cei care nu sunt fani Justin Bieber sa nu raspunda pentru ca vreau sa vorbesc doar cu fanelle lui... ok fetelor mie imi place justin bieber(mult)motivelle nu prea le stiu, spuneti-mi cele care sunteti fane ce va place la el?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

E greu de spus ce imi place la el... dar uite sa iti enumar.
Arata ca o fata
Canta ca o fata
Are freza facuta cu fierastraul
Pare ca are in jur de 7 ani
Se crede Kurt Cobain [ nu ca ma asteot sa stii cine e]

Vezi baby numai motive sa il iubesti, si sa stii nu ma poti oprii sa raspund, cum zice si numele meu f*** the system.

| Kanghu a răspuns:

S-o suga.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Singurul lucru: VOCEA lui love strucklove strucklove struck

| Zmeurik1 a răspuns:

Nu sunt fana inraita. Doar pur si simplu imi place. Cel mai mult imi place vocea lui.big grin La un moment dat am crezut ca si eu m-am indragostit de el, dar de fapt ma indragostisem de vocea lui. big grin

| aLeXa_6208 a răspuns:

Imi plk cum canta cum arata sh ca are suflet bun:adica ai vz sh uh ce face pentru copii cu handicap

| paulthegame a răspuns:

Ia are muschi laughing))))))))))))el e o fata o fata iti zic e al naibi de poponar,. fetita.so suga ca canta ca dracu

| lollyd explică:

Vai zmeurik nu stiu daca am scris bine comentariul tau e atat de dulce ce rau imi pare ca nu ti-am dat funda imi place mult comentariul tau dar nu stiu de ce

| ceapciuricafata a răspuns:

L-am vazut odata mergand la un film cand l-am vazut este cu zece pasi in fata noastra fetelor la moda

| EwTeddy a răspuns:

Sincer...imi place cum canta, danseaza, ochii, zambetul...etc
Pentru mine motive sunt multe dar nu stau acum sa te enumarwinking