| IM5 a întrebat:

Funda! Am nevoie de niste statusuri de indiferenta prin care sa se inteleaga ca nu imi pasa daca ma baga sau nu in seama [el] oh go on Mersi happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi la ce te ajută statusul?
Poţi să îi arăţi că nu îţi pasă, scuipându-l.

| IM5 explică (pentru anonim_4396):

Bne..asta a fost tare laughing

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, n-ai logica! Daca-ti pui status, inseamna ca iti pasa al naibii de mult. Si, probabil, daca nu e complet idiot, o sa se prinda si el de asta.

| IM5 explică (pentru ardnaxur1961):

Eh rahat -.-

| IM5 explică (pentru ardnaxur1961):

Pai asta e, nu il cunosti, nu o sa se prinda.dar lasati-o balta oh go on

| Anna2703 a răspuns:

Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X
Fii atent! Să vezi cum doare, cand o să mă vezi nepăsătoare!
Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!
Cate s'au spus.cate s'au dus.nu' ma mai doare...cu orice zi'n plus...sunt mai sus! restul'. doar vorbe goale!
Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente.
Sper ca te-am ajutat! happy