| Unforgetit a întrebat:

Buna!:* Haideti sa inventam o poveste. Incep eu : Era demult o fata pe nume Alina si... Continuati!happy Vot :*

10 răspunsuri:
| addictedg a răspuns:

...si isi dorea foarte mult sa danseze.

| addictedg a răspuns:

.si atunci fata s-a ambtionat si s-a apucat sa invete un anume stil de dans si sa se implice cu totul.

| addictedg a răspuns:

La cea mai buna prietena a ei si i-a spus toate cele intamplate.

| addictedg a răspuns:

Faptul ca a plecat de acasa fara sa discute cu mama ei serios despre treaba asta.

| ingerasdragalas a răspuns:

Cursurile de dans unde profesoara i-a spus ca nu are talent...

| 7lrn7 a răspuns:

Zana oachea i-a zis in somn ca fata ei nu este o bune dansatoare si ca ea se va face matematiciana

| Unforgetit explică:

Insa mama ei nu o lasa sa danseze pentru ca...

| Unforgetit explică:

Dar fata nu vroia sa asculte, pana intr-o zi cand s-a dus la...

| Unforgetit explică:

A reusit, insa mama ei nu era de acord. Fetita a plecat de acasa si s-a dus...

| Unforgetit explică:

Prietena sa o intelegea, dar nu era de acord cu...