| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ a întrebat:

Help! Am Photo Scape si cand vreau sa editez o poza scrie: "This file does not exist or is unreadable". De ce nu ma lasa sa editez pozele pe care le vreau? Mentionez ca toate pozele au cate un nume pus la intamplare (ex. 45236.jpg) sau ceva de genu'. Pe cele pe care le am pe desktop ma lasa dar cele care sunt in folder nu ma lasa, si am incercat sa mut pozele in desktop dar tot nu m-a lasat! straight face
Multumesc mult si scuze daca v-am plictisit cu explicatile mele. Promit fundita!
O seara frumoasa in continuare kiss.

1 răspuns:
| LaPrincesaDeHielo a răspuns:

Asa mi se intampla si mie cateodata. probabil este de la folderul in care le ai bagate. daca numele lui contine litere cu diacritice (de ex. ă, î, â, ș, ț) incearca sa le schimbi numele folderelor sau chiar numele pozelor happy